D Plaj Evleri hemen teslim

Muğla şehrine bağlı Bodrum Yalıkavak’ta D Plaj Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Dimer Grup imzası ile yaşama kazandırıldı. İlk etabı 2019 yılı içerisinde tamamlanan projenin ikinci etabı ise 2020 yılı içerisinde tamamlanacak.

Yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekleyen proje bu yönü ile bölgedeki diğer konut projelerinden bir adım daha öne çıkıyor. Bu sayede söz konusu proje beklemek istemeyen ve zaman sıkıntısı olan alıcıların dikkatinden kaçmıyor. Proje toplamda 10 bin 800 metrekarelik arsa alanında inşa edildi. Projede oturuma hazır olarak 53 adet konut yer alıyor. Gelecek yıl tamamlanacak olan ikinci etapla birlikte 36 daire daha projeye kazandırılacak.

D Plaj Evleri projesinde yer alan konutların tamamı deniz manzaralı olarak yaşama kazandırıldı. Projenin kendine özel plajı bulunuyor. Bunun haricinde proje kapsamında açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güneşlenme terası ve vitamin bar gibi sosyal aktivite alanları da bulunuyor.

Projede yer alan konutların özellikleri neler?

Söz konusu projede yer alan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinde yaşama kazandırıldı. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde inşa edildi. D Plaj Evleri projesinde yer alan konutların büyüklükleri ise 75 metrekareden başlıyor. Projede bulunan en büyük konut 231 metrekare olarak hayata geçirildi.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Projede yer alan konutların fiyatları daire tiplerine ve büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. D Plaj Evleri projesinde bulunan konutların fiyatları 1 milyon 700 bin TL’den başlayacak şekilde ücretlendirildi. Söz konusu projede bulunan konutların en yüksek fiyatı ise 4 milyon 900 bin TL olarak alıcılarına sunuluyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon:  0 542 322 50 86

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın