Folkart Yaka Evleri Karşıyaka’da yükseliyor

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde, Folkart Yapı inşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Folkart Yaka Evleri konut projesi, toplam 130 konut ve 13 ticari alan bulunuyor.

Konut projesinde 1+1 tipte, 2+1 tipte ve 3+1 tipte daireler mevcut durumda. Şubat 2020 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülen konut projesindeki dairelerin büyüklükleri, 69 metrekare ila 138 metrekare arasında değişiyor.

Folkart Yaka Evleri projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 1+1 tipteki daireler 303 bin TL ila 315 bin TL arasında fiyatlarla, 2+1 tipteki daireler 356 bin TL ila 423 bin TL arasında fiyatlarla, 3+1 tipteki daireler ise 501 bin TL ila 550 bin TL arasında fiyatlarla alıcıya sunuluyor.

Konut projesinde birden fazla ödeme seçeneği mevcut. Projede peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 10 indirimden faydalanılabiliyor. Konut projesindeki konutlara yüzde 20 peşinat ile kalan kısım için 120 ay banka kredisi kullanarak sahip olunabiliyor. Banka kredisi kullanmak istemeyen alıcılar ise yüzde 25 peşinat vererek kalan konut bedeli için 24 ay şirket bünyesinde vade farksız taksit imkanından yararlanabiliyor.

Folkart Yaka Evleri projesi sosyal donatıları

Asansörü olan konut projesinde; güvenlik, kameralı güvenlik, futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, sosyal tesis gibi çok sayıda site özelliği var. Konut projesinde geniş peyzaj alanları da bulunuyor.

Konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Konut projesi; Mavibahçe Alışveriş Merkezi, Özel Metropol Tıp Merkezi, Bostanlı İskele, Medical Park İzmir Hastanesi, Özel Park Tıp Merkezi, İzmir Şehir Hastanesi, Westpark Alışveriş Merkezi ve Karşıyaka İskelesi’ne oldukça yakın bir konumda yer alıyor.

Merkezi bir konumda yer alan Folkart Yaka Evleri konut projesi, Örnekköy Mah. 7402 Sok. No: 171 Karşıyaka İzmir adresinde yükseliyor.

Konut projesi ile ilgili bütün detaylı bilgilere 444 22 78 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.