Bulvar Yaşam Konutları ödeme planı

Ankara ilinin Yenimahalle ilçesinde Bulvar Yaşam Konutları projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Yeni Çizgi Yapı ve Gökdemir Grup imzası ile inşa ediliyor. Modern mimarisi ile dikkat çeken projede yer alan konutların çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Projede yer alan konutların bu yıl içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor. Bahsi geçen konut blokları uzun bloklar ve kısa katlı bloklar olarak ikiye ayrılıyor. Projede yer alan uzun bloklar on üç katlı olacak şekilde inşa ediliyor. Proje, bünyesinde 132 daire bulunduracak şekilde tasarlanmış durumda.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Projede yer alan konutlar merkezi lokasyonu ile de dikkat çekiyor. Bulvar Yaşam Konutları projesinde bulunan konutlar Yenibatı Mahallesi FatihSultan Mehmet Bulvarı No:624/ABCD Yenimahalle’de konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri ve büyüklükleri neler?

Projede yer alan daireler iki farklı konut tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen konutların büyüklükleri de aynı şekilde daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde tasarlanmış durumda. Bulvar Yaşam Konutları projesinde bulunan konutlar 1+1 ve 2+1 daire tipinde inşa ediliyor. Projede konut büyüklükleri 52 metrekare ile 164 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan 1+1 daire tipindeki konutların büyüklükleri 52 metrekare ile 79 metrekare olacak şekilde planlandı. Bahsi geçen konutlardan 2+1 daire tipindekiler ise 126 metrekare ile 164 metrekare arasında değişiklik gösteren büyüklüklere sahip olarak alıcılarına sunulmakta.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları 179 bin TL’den başlayarak satışa çıkarılmış durumda. Bulvar Yaşam Konutları projesinde yer alan konutların en yüksek fiyatı ise 239 bin TL olarak belirlenmiş vaziyette.

Projeden konut sahibi olmak isteyenler için yüzde 0,99 faiz oranı ile kredi kullanmak mümkün kılınıyor.

Konutların 2019 Ağustos’ta teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0555 194 03 03