Evak Vogue Residence nerede

Manisa’nın Salihli ilçesinde Evak Vogue Residence projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Evak İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 9 bin 200 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Evak Vogue Residence projesi bünyesinde 85 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Evak Vogue Residence projesinde bulunan konutlar 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 120 metrekare ile 190 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Kurtuluş Mahallesi’nde inşa edildi. Evak Vogue Residence projesi Cennet Villaları yanında yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Evak Vogue Residence projesindeki konutların fiyatları 410 bin TL ile 1 milyon 35 bin TL arasında yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda yer alıyor.

Telefon: 444 01 83

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın