Cumartesi, Aralık 2, 2023
Emlak Haberleri

Ontan Residence Akhisar’da yaşam başladı

Manisa’nın Akhisar ilçesinde Ontan Residence Akhisar projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Ontan İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 7 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Ontan Residence Akhisar projesi bünyesinde 114 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Ontan Residence Akhisar projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 95 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Hürriyet Mahallesi’nde inşa edildi. Ontan Residence Akhisar projesi 396. Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Ontan Residence Akhisar projesindeki 1+1 konutlar 105 bin TL ile 114 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Projedeki 2+1 konutların fiyatları ise 146 bin TL ile 170 bin TL arasında değişiyor. Söz konusu olan 3+1 konutlar da 175 bin TL ile 200 bin TL arasındaki fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Telefon: 0236 414 72 78