Esenyurt Barış Life 1'de lüksü ucuza yaşayın

Yatırımın merkezi İstanbul-Esenyurt’ta kaçırılmaması gereken tamamen insan odaklı bir proje . Hemen tapu teslimiyle OCAK 2012 de oturulmaya hazır hale gelecek iki blok ve 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer aldığı toplam 106 daireden oluşan muhteşem bir residence proje. Konumu itibarıyla değer kazanma oranlarının maximum seviyesindeki proje Esenyurt meydanında hastahane ve okulların karşısında bulunuyor.

Proje kapsamında bay ve bayanlara ayrı olmak üzere özel iki adet havuz ve yine bay ve bayanlara ayrı olmak üzere saunalar ,türk hamamı, fitness salonları ve çocuklarınız için oyun parkları ve çocuk havuzu bulunuyor. 7 gün 24 saat güvenlikte olan bu projede her daireye 2 adet kapalı otopark yeri ayrılmış olup toplam 500 araç kapasiteli bir otopark mevcuttur. Ayrıca her dairenin kendisine ait bir kelleride vardır. Proje dahilinde yine kafetarya , eczane, banka, kuaför ve yaşantınız için gerekli herşeyi bulabilirsiniz.Proje şu an kaba inşaat aşamasında olup 2012 ocak ayında oturulmaya hazır bir hale gelecektir.

Satışlar henüz başlamamıştır amacımız projeyi anahtar teslimi haline getirdikten sonra insanımıza maket değil gercek projeyi satmaktır, bu nedenle satışlarımız önümüzdeki aylarda başlayacaktır fakat şimdiden ön rezarvasyon yaptırabilirsiniz. % 100 garantili tek konut projemizden lüxü sizde ucuza yaşayın.

İletişim:

Adres:Talat Paşa Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:9 Esenyurt/İstanbul
Tel:0212 699 83 86
Fax:0212 450 20 06
www.barisyapi.com.tr

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın