Batışehir'de 145 bin TL'ye

Sadece yüzde 1 ön ödeme yaparak peşinatın kalan yüzde 24’lük kısmını vade farkı ödemeden Haziran 2013 tarihine ötelemek mümkün. Kalan kısmı için 120 aya kadar vade seçeneği kullanılabiliyor.

Daire tutarının yüzde 30’luk kısmını ödeyerek peşinatın geriye kalan yüzde 20’lik bölümünü vade farksız Aralık 2012 tarihine ötelemek mümkün. Kalan yüze 50’lik tutar için ise 0,79 vade farkı ile 36 aya kadar firma bünyesinde kredilendirme şansı var.

Daire tutarının yüzde 50’sini peşin verenlerin gerye kalan yüzde 50’lik tutar için vade farksız 24 ay eşit taksit seçeneğini kullanabilirler.

Projedeki konut bölümündeki Batı Yaşşam Evleri üç kısımdan oluşuyor. Batı Yaşam Panorama, Batı Yaşam Manzara ve Batı Yaşam Rezidans. Alış veriş merkesi olarakta Batı Cadde sadece Batışehir’e değil tüm İstanbul’a açık olacak.

Batı Ticaret Merkezi’nde ise geniş hacimli, kayıpsız ve verimli ofis alanları, iş yerinize gelen misafirleri kolaylıkla ağırlayabileceğiniz şehir oteli, Concierge hizmetleri, özel yemek salonları, copy center, otopark ve valet parking, arşivodaları, VIP lounge, spor alanları vb. hizmetler bulunmaktadır.

Proje içerisinde ayrıca 40 derslikten oluşan batının en modern projesine yakışan eğitim ve sosyal olanaklara sahip, orta öğretim düzeyinde eğitim veren Batı Kolej bulunacak.

www.batisehir.com

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın