Ebruli Ispartakule fiyat bilgisi

İstanbul’un Avrupa yakasındaki Avcılar ilçesinde; Sıtar İnşaat, Aslan Yapı, Torkam İnşaat Adi Ortaklığı tarafından inşa edilen Ebruli Ispartakule konut projesi, toplam 41 bin 168 metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor.

4 katlı konakların ve 28 katlı kulelerin yer aldığı projede, 724 adet konut ve 52 adet dükkân bulunuyor. Projede 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 4+1 tipte daireler mevcut. Projedeki konutlar, 127 metrekare ila 208 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projenin Aralık 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Ebruli Ispartakule projesi ödeme planı

Projedeki 2+1 tipteki daireler 791 bin TL’den başlayan fiyatlarla, projedeki 3+1 tipteki daireler ise 961 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor.

Projede yüzde 35 peşinat vererek 1 yıl sonra yüzde 15 oranında ara ödeme ve kalan konut bedeline 30 ay vade farksız kredi kullanabilmek mümkün.

Ebruli Ispartakule projesi sosyal donatı olanakları

Projede birçok sosyal donatı özelliği yer alıyor. Projede çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, AVM, güvenlik, kameralı güvenlik, basketbol sahası, tenis kortu, açık otopark, kapalı otopark, yürüyüş parkuru ve süs havuzu gibi sosyal donatılar mevcut.

Su depolu ve hidroforlu olan projede, jeneratör ve asansör yer alıyor. Ankastre beyaz eşyalarla donatılmış olan projede, ısınma sistemi olarak merkezi sistem tercih ediliyor. Dairelerde ısı pay ölçerin de bulunduğu projede split klima da var. Ebeveyn banyolu ve duşakabinli olan projede balkon da mevcut.

Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılan proje, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçiriliyor.

Projenin konumu neresi?

Şık tasarımlı proje; TEM’e 1 dakika, Atatürk Havalimanı’na 21 kilometre, İstanbul Havalimanı’na ise 42 kilometre uzaklıkta hayata geçiriliyor.

Ebruli Ispartakule projesi, Tahtakale Mah. Ispartakule Bulvarı No: 22 34325 Ispartakule-Avcılar/İstanbul adresinde yer alıyo.

Proje ile ilgili olan bütüb detaylı bilgilere 444 26 93 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın