İnci Konakları’nda 24 ay vade farksız

Konya iline bağlı bulunan Meram ilçesinde İnci Konakları projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Baybir Proje ve Hasan Kulu Orman firmalarının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje sekiz bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 34 bin 857 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. İnci Konakları projesi bünyesinde 368 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

İnci Konakları projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1’den 5+1’e kadar farklılık gösterecek konut tiplerinden oluşuyor. Bahsi geçen projedeki daire ve dükkanların büyüklükleri ise 88 metrekare ile 196 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. İnci Konakları projesinde bulunan konutların fiyatları 345 bin TL’den başlıyor. Söz konusu olan projedeki konutların en yüksek fiyatı ise 860 bin TL olarak belirlenmiş durumda.

Konutlar için yüzde 20 peşinatın ardından kalan konut bedeli için 24 ay vade farksız taksitlendirme yapılıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Ladikli Mahallesi’nde inşa ediliyor. İnci Konakları projesi Gazze Caddesi No:49’da konumlandırılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Haziran ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 444 22 91

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın