Büyükyalı İstanbul fiyatları

İstanbul iline bağlı bulunan Zeytinburnu ilçesinde Büyükyalı İstanbul  projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje  Özak GYO – Yenigün İnşaat – Ziylan Gayrimenkul firmalarının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 110 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Büyükyalı İstanbul projesi bünyesinde 724 adet konut ve bin 481 adet de dükkan barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Büyükyalı İstanbul projesinde bulunan konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden oluşuyor. Bahsi geçen konutların büyüklükleri ise 55 metrekare ile 545 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Büyükyalı İstanbul  projesinde bulunan konutların fiyatları 1 milyon 132 bin TL’den başlıyor.

Bahsi geçen konutlar için kişiye özel ödeme planı mevcut.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Kazlıçeşme Mahallesi’nde inşa ediliyor. Büyükyalı İstanbul projesi Kennedy Caddesi’nde konumlandırılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2019 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0212 557 73 73

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın