Verte Vadi Evleri’nde yaşam başladı

Aydın’ın Söke ilçesinde Verte Vadi Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi Verte İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar dokuz blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 2 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Verte Vadi Evleri projesi bünyesinde 135 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Yenikent Mahallesi’nde inşa edildi. Verte Vadi Evleri projesi 92. Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine uygun olarak yaşama kazandırıldı. Verte Vadi Evleri projesinde bulunan konutlar 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 127 metrekare olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüğüne uygun bir şekilde ücretlendirildi. Verte Vadi Evleri projesindeki 3+1 daire tipindeki konutların fiyatları 225 bin TL ile 235 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 4443097

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın