Modern Nest’te yaşam başladı

Manisa ilinin Yunusemre ilçesinde Modern Nest projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Kar-Taş İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar tek blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 6 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Modern Nest projesi bünyesinde 112 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Güzelyurt Mahallesi’nde inşa edildi. Modern Nest projesi lokasyon olarak avantaj sağlıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre tasarlandı.Modern Nest projesinde bulunan konutlar 1+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 52 metrekare ile 55 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Modern Nest projesindeki 1+1 konutlar 225 bin TL ile 240 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 05334769915

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir