Bulvar Lotus projesi fiyatları

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde, Özgür Kavaklı İnşaat şirketi tarafından inşa edilen Bulvar Lotus konut projesi, toplam 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor.

13 bloktan meydana gelen projede, toplam 416 adet daire bulunuyor. Projede 3+1 tipte ve 4+1 tipte daire seçenekleri mevcut durumda. Projedeki 3+1’ler 150 metrekare büyüklükte, 4+1’ler ise 270 metrekare büyüklüklerde tasarlandı.

Konut projesi, sahiplerine hemen teslim edilebiliyor.

Bulvar Lotus konut projesi ödeme planı

Konut projesindeki 3+1 tipteki daireler 490 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor. Konut projesindeki 4+1 tipteki daireler ise 820 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

Konut projesinde banka kredisi kullanarak daire sahibi olabilmek mümkün.

Bulvar Lotus konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcut. Güvenlik, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, kameralı güvenlik, basketbol sahası, spor alanları gibi bazı sosyal donatı özellikleri var.

Asansörlü konut projesinde, ısınma sistemi olarak merkezi sistem kullanılıyor. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü yapıldı.

Konut projesinin konumu?

Toplu taşıma olanaklarına yakın bir konumda yer alan konut projesi, bölgedeki önemli merkezlere de kolayca ulaşılan bir noktada yer alıyor.

Bulvar Lotus konut projesi, Ataevler Mahallesi, Ata Caddesi, Nilüfer/Bursa adresinde inşa ediliyor. Konut projesi ile ilgili olan bütün detaylı bilgilere 0532 634 41 15 numaralı telefonu arayarak ulaşılıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın