Lavinya Konakları’nda kişiye özel ödeme

Bursa’nın Mudanya ilçesinde, Doğa ve ERC Yapı Tasarım inşaat şirketleri tarafından inşa edilen Lavinya Konakları konut projesi, toplam 11 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor.

7 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılmış durumda olan konut projesinde, toplam 14 adet müstakil villa mevcut durumda. Bütün konutların 4+1 tipte tasarlandığı projedeki villaların büyüklükleri 365 metrekare olarak hayata geçirildi.

Konut projesi, sahiplerine hemen teslim edilebiliyor.

Lavinya Konakları konut projesi ödeme planı

Konut projesindeki villaların fiyatları, 2 milyon 750 bin TL ila 4 milyon TL arasında yer alıyor. Projede kişiye özel ödeme seçeneklerinden faydalanarak konut sahibi olunabiliyor.

Lavinya Konakları konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde çok sayıda sosyal donatı alanı var. Projede açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terası, kafe, güvenlik ve kapalı otopark bulunuyor.

2 katlı olarak tasarlanan villalarda Amerikan mutfak mevcut. Villalarda ısınma sistemi olarak merkezi sistem tercih ediliyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü yapıldı.

Projenin konumu neresi?

Merkezi bir konumda yükselen konut projesi, toplu taşıma olanaklarına da kolay ulaşılabilir bir yerde inşa ediliyor. Proje; alışveriş merkezleri, eğitim ve sağlık kurumlarına da kolay ulaşılabilir bir noktada yer alıyor.

Lavinya Konakları konut projesi, İbrahim Orhan Cad .1013. Sokak Bademli-Mudanya/Bursa adresinde hayata geçiriliyor.

Konut projesi ile ilgili tüm detaylı bilgilere 0533 505 64 85 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Bir Cevap Yazın