Brev Koparan Bursa satışları devam ediyor

Bursa konut projesi Brev Yapı firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Bursa ili, Nilüfer ilçesi, Hasanağada Kızılcıklı Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Brev Koparan Bursa projesinde dairelerin satışları başlamıştır. Projede daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Konut fiyatları ne kadar? Bütün bu soruların cevabı haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Proje Özellikleri Nelerdir ?

Konut projesi Nilüfer ilçesi, Kızılıcıklı mahallesi’nde yer alan arsa alanın üzerinde inşa edilmektedir. Proje 1 adet konut bloğundan meydana gelmektedir. Koparan konut projesindeki konut bloğu 9 kattan meydana gelmektedir. Projede peyzaj ve sosyal alanlara da yer verilmektedir.

Koparan konut projesinde daire tipleri aynıdır.

Brev Koparan Bursa projesinde yer alan dairelerde modern tasarım mutfak ve banyo dolapları, vestiyer, 3’lü ankastre seti, aydınlatmalar, 1.sınıf mutfak ve banyo ekipmanları, 1.sınıf vitrifiye ve banyo bataryaları, 1.sınıf parke ve seramik, daire içinde 2 banyo, ıslak zemindeki tüm aksesuarlar, görüntülü diafon sistemi, özel tasarım çelik kapı yer almaktadır.

Binada ses yalıtımı, ısı yalıtımı, asansör ve 7/24 güvenlik sistemi yer almaktadır. En son deprem yönetmeliğine uygun radye temel, betonarme ve konvansiyonel kalıp sistemi ile inşa edilmektedir.

İntercom sistemi mevcuttur. Peyzaj ve yeşil alana ayrılan kısımda site sakinlerinin kullanımın ait açık otopark alanı oluşturulacaktır. Brev Koparan sitesinde açık havuz, çocuk oyun alanı, kamelya basketbol sahası bulunmaktadır. Site içerisinde dinlenme alanları oluşturulacaktır.

Brev Koparan Bursa Fiyatları Ne Kadardır ?

Bursa konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları bulunduğu kata ve cepheye göre değişiklik gösterecektir. Brüt 145 metrekare büyüklüğe sahip olan 3+1 daireler 609 bin TL’ye satışa sunulmaktadır.

Proje Nerede Yer Alıyor ?

Brev Koparan Nilüfer konut projesi Kızılcıklı Mahallesi, Nilüfer / Bursa adresinde yer almaktadır. Ayrıca proje Garden Plus AVM ve marketlere oldukça yakındır. Ulaşım olarak otobüs duraklarına oldukça yakındır ve yakınında 44 km uzaklıkta bir ortaokul bulunmaktadır. İnşaat çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.

Proje ne zaman teslim edilecek?

Projenin 2021 yılı Aralık ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır. Brev Koparan Evleri projesi ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için 444 1 219 ve 0533 811 66 03 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir