Helya Stage Residence satışları devam ediyor

Helya Stage Residence  projesinde satışlar tüm hızıyla devam etmektedir. Proje Helya İnşaat firması tarafından hayata geçirilmektedir. Sizler için konumlandırdığı son derece nezih ve güvenilir bir çevrede kurulan bu rezidanslar sizlere lüks ve huzuru bir arada sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca projede şuanda satışa sunulan daireler için fırsatlar devam etmektedir.

Projelerin özelliklerine bir göz atalım. Özellikle bu projede göz önünde bulundurulan en önemli etkenlerden biri hava şartlarına uyumlu olmasıdır. Firma sizler için her mevsim de oluşabilecek sorunları proje aşamasında düşünüp yapıları ona göre tasarlamıştır. Ayrıca yapılarda kullanılan her türlü malzeme de en iyi kalite standartlarında seçilmiş ve satışa sunulmuştur. Sadelik ve lüksün birleştiği bu yapıları kendi tercihleriniz doğrultusunda daha yaşanılabilir bir hale getirmek sizin elinizdedir.

Proje özellikleri neler?

Helya Stage Residence sizlere 3+1 ve 4+1 gibi bütçenize ve zevkinize uygun evler sunmaktadır. Projede yer alan konut blokları toplam 17 kattan oluşmaktadır. Dilerseniz en yüksekten tüm şehri seyredebilir dilerseniz, ayrıca alt katta bahçenizde ailenizle ve çocuklarınızla keyif yapma şansınız bulunmaktadır. Site içerisinde sizlerin güzel vakit geçirmesini sağlayan bir çok olanak vardır. Bunları şöyle sıralayabiliriz;

  • Yüzme havuzu
  • Fitness salonu
  • Tenis Kortu
  • Hamam
  • Buhar odası
  • Çamur odası
  • Özel Güvenlik
  • Çocuk oyun alanları ve sauna’dır.

Kısacası hayatınızı kolaylaştıracak ve sizlere her türlü imkanı sunarak zamandan da tasarruf etmenizi sağlayan bir projedir. Sizler  hamamın tadını çıkartırken  yada fitness salonunda sağlıklı bir şekilde sporunuzu yaparken çocuklarınızda çocuk oyun alanında eğlenme imkanı bulmaktadır. Proje kendinizi her gün adete 5 yıldızlı bir otelde olma hissi sunmaktadır. En önemli özelliklerden biri de özel güvenlik ve kamera  sistemi olmasıdır. Ayrıca siz evinizde huzurlu bir şekilde zaman geçirirken 7/24 sizi koruyacak biri her zaman olacak. Tanımadığınız kişilerin site içerisine girişleri de bu şekilde engellenebilecektir.

Helya Stage Residence nerede yer alıyor?

Helya Stage Residence Konya’nın en güzel semtlerinden olan Selçuklu’nun Şeker mahallesinde yer almaktadır. Ayrıca Kule Site Avm’ye 2 km, Medicana Hastenesi’ne  ise sadece 3 km uzaklıktadır. Ayrıca misafirleriniz için ayrıca konaklama sağlamak isterseniz semtin en nezih otellerinden olan Bera Otel’e 1 km, Dedeman Otel’e ise 4 km mesafededir.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…