Brand İstanbul Park sosyal donatıları

İstanbul’un Avrupa yakasındaki Beylikdüzü ilçesinde, EMS Yapı şirketi tarafından inşa edilen Brand İstanbul Park konut projesi, toplam 8 bin 705 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Toplam 3 bloktan oluşan  projede, 424 konut ve 54 iş yeri mevcut durumda. Projede 1+1 tipte, 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 4+1 tipte daire seçenekleri bulunuyor. Projede 156 adet 1+1, 208 adet 2+1, 38 adet 3+1 ve 22 adet 4+1 daire var. Projedeki konutların büyüklükleri, 63 metrekare ila 270 metrekare arasında yer alıyor.

Projenin Haziran 2021 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Brand İstanbul Park konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 1+1 tipteki daireler 377 bin TL’den başlayan fiyatlarla, konut projesindeki 2+1 tipteki daireler ise 642 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı.

Konut projesinde yüzde 30 peşinat verip 24 ay vade farksız taksit yapabilme imkanı mevcut.

Brand İstanbul Park konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde çok sayıda sosyal donatı olanağı mevcut. Projede kameralı güvenlik, açık otopark, güvenlik, sauna, tam donanımlı spor salonu ve açık yüzme havuzu gibi birçok sosyal donatı özelliği bulunuyor.

Asansörlü olan konut projesinde, ısınma sistemi olarak merkezi sistem tercih ediliyor. Konut projesindeki dairelerde ısı pay ölçer de var. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış durumda bulunuyor.

Konut projesinin tam konumu neresi?

Konut projesi, E-5 karayolu üzerindeki Marka City AVM’nin yerine yapılacak. Konut projesi; Beylikdüzü Belediyesi, Medicana Hastanesi, Beylicium AVM ve Büyükşehir İlkokulu’na yakın bir noktada yer alıyor. Proje; Büyükçekmece Gölü, Küçükçekmece Gölü ve İstanbul Havalimanı’na da kolay ulaşılabilir bir yerde.

Brand İstanbul Park konut projesi, Büyükşehir Mah. Belediye Cad. E-5 yanyol üzeri Beylikdüzü/İstanbul adresinde bulunuyor.

Konut projesi ile ilgili detaylı tüm bilgilere 444 20 67 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.