Victoria Loft konut tipleri

Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde, Nexus Yapı inşaat şirketi tarafından inşa edilen Victoria Loft konut projesi, toplam 1650 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Toplam 2 adet bloktan oluşan konut projesinde, 16 adet daire mevcut durumda. Projedeki bütün konutlar, 2+1 tipte tasarlandı. Projede 3 değişik tipte daireler yer alacak. Sahiplerine hemen teslim edilebilen konut projesindeki dairelerin büyüklükleri, 95 metrekare ila 120 metrekare arasında değişiyor. Konut projesindeki iki blok da 4 katlı olarak tasarlandı.

Victoria Loft konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki dairelerin fiyatları, 750 bin TL ila 850 bin TL arasında yer alıyor. Yaklaşık olarak yüzde 63’ü satılan konut projesindeki dairelere banka kredisi kullanarak sahip olunabiliyor.

Konut projesinde inşaat şirketi bünyesinde taksitlendirme yaparak ve ipotek kredisi programından faydalanarak daire sahibi olabilmek mümkün.

Victoria Loft konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde birçok sosyal donatı özelliği mevcut durumda bulunuyor. Projede açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, hobi bahçesi, çocuklar için oyun kulübü, sauna, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve merkezi uydu sistemi gibi çok sayıda sosyal donatı özelliği yer alıyor.

Merkezi ısıtma sisteminin yer aldığı konut projesinde asansör de bulunuyor. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü de yapıldı.

Konut projesinin tam konumu neresi?

Konut projesi, önemli ve merkezi bir noktada inşa ediliyor. Konaklar bölgesinin en kıymetli noktasında hayata geçirilen konut projesi, sahile de oldukça yakın durumda. Konut projesinden sahile ve yakındaki tatil yörelerine kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Victoria Loft konut projesi, Molla Yusuf Mah. 1452 Sok. No: 4/C A-B-C Blok Konyaaltı / Antalya adresinde hayata geçiriliyor.

Konut projesi ile ilgili bütün detaylı bilgilere 0532 450 1707 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.