Bostancı Deluxe’de ön satışlar başladı

Yapıen İnşaat tarafından hayata geçirilen İstanbul’daki ilk yeni projesi Bostancı Deluxe’ü lansman öncesi yüzde 5 peşinat 120 ay vade imkanıyla alıcılara sunuluyor.

Mart 2018’de teslim edilmesi planlanan Bostancı Deluxe’de dairelerin metrekare fiyatları ise 7 bin 500 TL’den başlıyor.

Yapıen İnşaat, Bostancı’da inşa ettiği yeni projesi Bostancı Deluxe’de, lansman öncesi satışlarla alıcılarını karşılıyor. 2 bin 200 metrekare üzerine 15 katlı tek blok olarak inşa edilecek olan Bostancı Deluxe’de; 1+1 dubleks, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks olmak üzere 61 konut yer alıyor. 11’inci kattan itibaren Adalar ve deniz manzarasına sahip daireler, lansmana özel metrekaresi 7 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 5 peşinat ve 120 aya kadar vade imkanıyla sunulan projede daire fiyatları ise 850 bin TL’den başlıyor.

Lansman için geri sayım başladı

Projesinin yüzde 70’ini yeşil alana ayıran Bostancı Deluxe projesinin Mart 2018’de teslim edilmesi planlanıyor. Yapıen İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Celal Koçer, “Projeye daha şimdiden büyük bir ilginin olduğunu söyleyebiliriz. Ön satışa yönelik avantajlı fiyatlar lansmana kadar devam edecek” dedi. Bostancı Deluxe’ü Ekim ayı son haftasında lansmana çıkaracaklarını belirten Koçer, lansmana özel fiyat avantajlarının kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu dile getirdi.

25 yıllık bilgi birikimini İstanbul’a taşıdı

Bugüne kadar binin üzerinde konut ürettiklerini kaydeden Koçer, Türkiye’nin birçok şehrinde edindikleri deneyimlerini Bostancı Deluxe ile İstanbul’a taşıdıklarını belirtti. İnşaat sektöründeki 25 yıllık tecrübesini Bostancı Deluxe ile taçlandırdıklarını ifade eden Koçer, “Bölgenin en prestijli ve avantajlı projesini inşa etmek için buradayız” dedi.

Bostancı Deluxe, Bostancı İskelesi’ne 5 dakika mesafede bulunmasının yanı sıra metro istasyonuna ve minibüs yoluna 2 dakika, E-5 karayoluna ise 3 dakika mesafe yer alıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın