Ağaoğlu Çekmeköy Park satışa çıktı

Ağaoğlu tarafından İstanbul, Çekmeköy ilçesinde başlatılan Çekmeköy Park Projesi için satışlar başlatıldı.

Projede kat planları konusunda her katta balkon ve çocuklu aileler için kullanışlı yaşam alanları planlandığı belirtiliyor.

Yüzde 25 lansman indirimi sayesinde yüksek getiri imkanı sunulurken, çok iyi bir prim yapılacağını belirttikleri projede lansman öncesi proje satış ofislerinde büyük bir izdiham yaşandığı ifade ediliyor. Bu satış ile rekor bir noktaya ulaşıldığı ve iki günde 150 konut satıldığı belirtilirken, projede 738 daire ve 30 bin metrekare AVM yer aldığı ifade ediliyor.

A, B ve C şeklinde üç gruba ayrılan projede 15 katlı 3 blok bulunuyor. A blokta 4+1 daireler yer alırken, B Blok 3+1 ve C Blok 2+1 ile 1+1 daire tipleri sunuyor. Projede 40 kişilik mimari ekibin çalıştığı belirtilirken, lokasyon avantajı sayesinde metro, hastane, eğitim kurumları ve AVM’lere çok yakın bir nokta görülüyor.

7500 TL m2 fiyatı belirlenirken, %25 lansman indirimi sunulan projede mevduat faizlerinin %15 olarak düşünülüyor. Ödeme planı için %10 peşinat, 2019 yılında %15 ara ödeme ve %75 banka kredisi sağlanıyor. Satılan 150 konutla 120 milyon TL hasılat elde edilirken, genellikle bankacılar tarafından satın alındığı da belirtiliyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın