Manzara Adalar’da ödeme kampanyası

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından İstanbul, Kartal’da hayata geçirilen Manzara Adalar projesinde yeni ödeme fırsatı ile daire sahibi olmak isteyenleri daire sahibi yapmayı hedefliyor.

Değişimin mimarı İş GYO tarafından 36 bin 724 metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen Manzara Adalar projesinde 1+1’den 5+1’e kadar değişen daire tiplerinin yanı sıra ofis ve ticari alanlar da yer alıyor.

İstanbul’un yükselen değeri Kartal’da yer alan Manzara Adalar metroya, sahile, ana arterlere olan yakınlığıyla ulaşım ağlarının merkezinde bulunuyor. Avantajlı birçok ödeme planının sunulduğu projede, konut bedelinin %95’e kadar olan tutarının ertelenebildiği yeni kampanya ise 31 Ekim 2017 tarihinde sonlanacak. Kampanya koşulları şöyle:

Yüzde 5 peşin, yüzde 80 banka kredisi, yüzde 0,99 faiz oranı ile kredi kullanarak daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Projede kredi taksit ödemeleri ise 01 Ocak 2019 tarihinde başlıyor. Kalan yüzde 15’lik tutar ise sözleşmenin imzalandığı tarihten tam 1 sene sonra ödeniyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, “Kartal bizim yatırım yaptığımız önemli bölgelerden, Manzara Adalar ise en gurur duyduğumuz projelerden biridir. Projenin yer aldığı bölge İstanbul Finans Merkezi’nin bitimiyle birlikte daha da ivmelenecek bir yükselişin başkenti konumundadır. Kamu yatırımlarının hayata geçmesi, yerel yönetimin başarıyla gerçekleştirdiği çalışmalar, Kartal’ın sahip olduğu köklü geçmişi, koruduğu değerler ve coğrafi konumu, yatırımcıların hayata geçireceği kaliteli ve estetik projeleriyle Kartal önümüzdeki 5 yıl içinde İstanbul’un en önde gelen 3 ilçesinden biri olacak” diyor.

Teslimlerin 2018 yılında yapılması planlanan Manzara Adalar projesinde kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, fitness center, SPA alanı, birbirinden farklı işlevlere sahip HomeExtra alanları (müzik odası, sinema odası, misafir odası, meditasyon odası, parti odası vb.) çocuk kulübü, yürüyüş parkurları, çok amaçlı spor kompleksi ile dingin ve keyifli bir yaşam sunuyor.

Yansıma havuzları ve yürüyüş parkurlarıyla yaşamı zevke dönüştürüyor. Yaklaşık 2.500 m2’lik sosyal tesis alanının yanı sıra, 7/24 özel güvenliği, kapalı otopark alanı, her daire için ayrılmış yaklaşık 3 m2’lik depo alanı, tüm dairelerde 24 saat kesintisiz enerji ve bir bölümü güneş enerjisinden faydalanılarak karşılanacak ortak alan aydınlatmaları ile aidat tasarrufu gibi özellikleriyle de keyifli ve güvenli bir hayat vadediyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın