Manzara Adalar’da ödeme kampanyası

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından İstanbul, Anadolu Yakası, Kartal’da inşa edilen Manzara Adalar projesi için yeni ödeme kampanyaları sunuluyor.

1+1’den başlamak üzere 5+1’e değişen daireler ofisler ve ticari alanlar yer alan proje metro, sahil, ana ulaşım yolları gibi birçok noktaya yakın bir mesafede alıyor. Yeni kampanya kapsamında konut bedeli için %95’e kadar olan tutar ertelenerek, 31 Ekim 2017 tarihine kadar fırsat sunuluyor.

Yüzde 5 peşin, yüzde 0,99 faiz oranı ve yüzde 80 banka kredisi ile daire fırsatı sunulan kampanyada taksit ödemeleri 1 Ocak 2019 tarihinde başlıyor. Yüzde 15 kalan tutar ise sözleşmeden 1 sene sonra ödeniyor.

Firma, Kartal’da yapılan bu proje hakkında en gurur duydukları proje olduğunu ve İstanbul’un gelişen işlerinden biri olacağını belirtiyor. 2018 yılında teslim edilmesi gereken Manzara Adalar projesinde yüzme havuzları, spa merkezi, fitness ve aktivite alanları yer alıyor. Projede 2500 metrekare sosyal tesis, 24 saat güvenlik, her daire için depo alanı, 24 saat kesintisiz enerji ve tasarruflu bir yaşam sistemi yer alıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın