Pazar, Eylül 24, 2023
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Acropol Pedasa Villaları yaşam başladı

Acropol Pedasa Villaları konut projesi Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde doğa ile iç içe konumu ile sahiplerini bekliyor. Söz konusu proje Grup Aura firması tarafından hayata geçirilmektedir. 10 arazi üzerinde 37 adet butik villa bulunmaktadır. Bu butik villalar ise 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Grup Aura güvencesi ile tasarlanan proje 10 dönüm arazi üzerinde inşa edilmektedir. Site içerisinde 37 adet butik villa yer almaktadır. Bu villalar 3 artı 1 tip olup, tek katlı müstakil villalardan oluşmaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 villa tipindeki konutlar 105 metrekare ve 115 metrekare olarak tasarlanmıştır. Villaların güvenliğinin sağlanması için 7/24 kameralı güvenlik sistemi kullanılmaktadır. Tüm villalar için müstakil açık otopark alanı mevcuttur. Her villanın kendine özel bahçe kullanım alanı bulunmaktadır. Ayrıca ortak alan içerisinde açık yüzme havuzu ve çocuk oyun parkı yer almaktadır. Bununla birlikte proje kapsamında 4 adet özel yüzme havuzlu müstakil villalar da bulunmaktadır. Villaların giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte tüm konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Her villaya özel 15 metrekarelik teras alanı yer almaktadır. İç yapısı içerisinde ebeveyn banyosu, gömme dolap, ısıcam, vestiyer, spor aydınlatma gibi donatılar yer almaktadır. Üstelik 2 ebeveyn banyosuna sahip olup 1 adet tuvalet mevcuttur.

Acropol Pedasa Villaları konumu hakkında

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde yer alan proje Konacık Pedesa mevkiinde inşa edilmektedir. Sıklıkla ziyaret edilen lokasyonlar arasında yer alan Pedesa Antik Kenti’nin hemen yanı başında konumlandırılmıştır. Bununla birlikte doğa ile iç içe bir konumda ferah bir yaşam fırsatı sunmaktadır.

Acropol Pedasa Villaları fiyatları ne kadar?

Yaşamın başlamış olduğu Acropol Pedasa Villaları projesinde villaların fiyatları bulundukları konuma göre ve büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Brüt 105 metrekare olan 3 artı 1 villa tipindeki konutların fiyatı 9.000.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 115 metrekare olan 3 artı 1 villa tipindeki konutların fiyatı 10.500.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0252 319 50 88 ve 0533 151 92 73 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…

Diğer proje haberleri için tıklayınız…