ABD’li Realty Plus, yeni ofisler açacak

Markalı emlak danışmanlığı firması Realty Plus Türkiye, yılsonuna kadar 15 yeni franchise şubesi daha açmayı planlıyor. Firmanın 2014 hedefleri arasında G.Doğu Anadolu Bölgesi, Kuzey Irak, Almanya, Rusya ve İsrail de var.

ABD’nin en hızlı büyüyen markalı emlak danışmanlık firması olan ve dünya genelinde 9 ülkede faaliyet gösteren International Realty Plus, Türkiye’de de büyüme atağına kalktı. Yılsonuna kadar 15 yeni franchise ofisi açmayı planlayan firmanın 2014 hedefleri arasında K.Irak, Almanya, Rusya ve İsrail’de şube açmak var.

Realty Plus markasını Türkiye’ye getiren ve şu anda CEO’luk görevini yürüten Hüseyin Altaş, ülkemizde ve özellikle İstanbul’da markalı emlak danışmanlarına ihtiyacın çok fazla olduğunu belirterek “Realty Plus olarak Ataşehir, Çekmeköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Esenyurt, Başakşehir, Ümraniye ve Sancaktepe gibi şehrin gayrimenkul hareketliliği yoğun olan lokasyonlarında yeni ofisler açacağız. 2013 yılı sonuna kadar ülke genelindeki ofis sayımızı 20’ye çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

Altaş: “Çözüm süreci, Güney Doğu Anadolu’daki gayrimenkul pazarını hareketlendirecek!”

Özellikle açılım sürecinde G.Doğu Anadolu bölgesindeki gayrimenkul hareketliliğinde ciddi bir artış öngördüklerini vurgulayan Altaş, ilk olarak Van’da ofis açacaklarını söyledi. Altaş, “2014 yılı hedeflerimiz arasında yurt dışı da var. Önümüzdeki yıl içinde Almanya, K.Irak, Rusya ve İsrail’de şubeler açmayı planlıyoruz. Şu anda alt yapı çalışmalarını sürdürüyoruz. Yakın zamanda, Kuzey Irak’ta ofisi bulunan ilk uluslararası markalı gayrimenkul danışmanlığı firması olacağız” dedi.

Bölgeye göre farklılık göstermekle birlikte bir Realty Plus ofisi açmak için büyük metropollerde ortalama 20 bin, küçük illerde ise 10 bin dolarlık sermaye gerekiyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın