Carrefour Ankara AVM’de alırken kazandıran kampanya

Carrefour Ankara AVM’de hızlı olan kazanıyor. 7 Ekim – 15 Kasım tarihleri arasında aynı gün içinde tek seferde veya toplamda minimum 75 TL değerindeki alışveriş yapan ziyaretçilerin katılmaya hak kazanacağı kampanyada büyük ödül “Çift Kişilik Paris Tatili”.

Türkiye’de alışveriş merkezi yönetimi sektörününün lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Carrefour Ankara AVM, ziyaretçilerine Paris tatili hediye ediyor. Birbirinden seçkin ulusal ve uluslararası markalara ev sahipliği yapan Carrefour Ankara AVM’de 7 Ekim – 15 Kasım tarihleri arasında alışveriş yapan ziyaretçiler her 75 TL’lik alışverişlerinde bir adet yapboz parçası kazanarak kampanyaya katılabilecekler. Kampanyada yapboz’u ilk tamamlayan 3 şanslı kişi çift kişilik Paris tatili kazanacak.

Her yapboz parçasının 5 TL hediye çeki değeri taşıdığı kampanyada, katılımcılar isterlerse yapboz parçasını anında 5 TL değerindeki hediye çekine dönüştürebilecekler veya yapboz satırlarını tamamlayarak daha yüksek tutarda hediye çekleri kazanabilecekler. Yapbozun ilk beş parçasını tamamlayıp 25 TL değerinde hediye çeki kazanmak yerine 35 TL değerinde hediye çeki alınabileceği gibi satır sonlarına kadar ilerleyenler daha yüksek tutarda hediye çekleri de kazanabilecekler. Yapboz parçalarını tamamlayan ilk üç kişiyi ise çift kişilik muhteşem bir Paris tatili bekliyor.

75 TL ve 150 TL tutarları arasındaki yapılan alışverişler için 1 adet, 151 TL ve 300 TL tutarları arasında yapılan alışverişler için 2 adet , 301 TL ve 750 TL tutarları arasında yapılan alışverişler için 3 adet, 751 TL ve üzerinde yapılan alışverişler için ise 4 adet puzzle parçası kazanılacak.

Kampanya bitiminde Carrefour Ankara AVM, ziyaretçileri adına Acil İhtiyaç Projesi Vakfı (AİP) çocuklarına 6 aylık etüt veya eğitim desteği verecek. Ayrıca kampanya tarihleri boyunca her cumartesi saat 15:00 ile 17:00 arasında çocuklar için yapboz boyama atölyeleri gerçekletirilecek. Animatörler eşliğinde minikler, kendilerine hediye edilecek yapboz setlerini boyayarak eğlenceli vakit geçirebilecekler.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın