5G Fıstıkağacı Konutları erken ödeme kampanyası

5G Fıstıkağacı Konutları

5G Fıstıkağacı Konutları İstanbul’un gözde bölgelerinden birisinde yer almaktadır. İnşaatına devam edilen proje 5G Teknik Yapı A.Ş tarafından hayata geçirilmektedir. Farklı büyüklükte çok sayıda daireden oluşan proje kampanyalı olarak satışlarına devam etmektedir. Erken ödeme kampanyası ile sahip olunabilecek dairelerin büyüklükleri ve fiyatları haberin devamında bulunmaktadır.

Dairelerin büyüklükleri ve yaşam alanları

5G Fıstıkağacı Konutları daireleri 1+1’den 4+1 dairelere kadar farklı büyüklükte genişlikte dairelerdir. Bu dairelerden 1 oda 1 salon olanları brüt 60 metrekare, net 41 metrekare kullanım alanına sahiptir. Bu dairelerde balkon bulunmamaktadır. Salon ile mutfak birleşiktir. Banyo ve tuvalet birleşiktir. 2 oda 1 salon daireler iki farklı tiptir. İki tip 2+1 dairede de balkon vardır. Brüt 76, net 56 metrekare kullanım alanına sahip küçük dairelerde salon ile mutfak birleşiktir. Ayrı ayrı salon ve mutfak olan geniş 2+1’ler ise brüt 90 metrekare, net 70 metrekare kullanım alanına sahiptir.

5G Fıstıkağacı Konutları geniş daireleri de kendi aralarında farklı tiplerdedir. 3 oda 1 salon tekli daireler brüt 125, net 95 metrekare kullanım alanına sahiptir. Salon ve mutfağın ayrı olduğu bu dairelerde 2 adet banyo vardır. Dubleks olan 3+1 dairelerin ise brüt kullanım alanı 140, net kullanım alanı 120 metrekaredir. Bu dairelerde yatak odası içinde ek olarak giyinme odası vardır. 4+1 dairelerin hepsi dubleks dairedir. Dairelerin büyüklükleri 123 metrekare ile 150 metrekare arasında değişmektedir.

5G Fıstıkağacı Konutları fiyatları

Dairelerin fiyatları büyüklüklerine göre değişmektedir. 1 oda 1 salon daireler tek tip olup 2 milyon 450 binden başlamaktadır. 2 oda 1 salon daireler 4 milyon ile 4 milyon 200 bin arasında değişmektedir. 3+1 daireler ise şu anda 5 milyon ile 8 milyon arasında değişen fiyatlara sahiptir. Son olarak  4 oda 1 salon dubleks daireler 8 milyon 250 binden, 9 milyon 250 bine kadar değişmektedir.  Dairelerin fiyatları zaman içinde değişmektedir. Güncel fiyatları firmayı arayarak öğrenebilirsiniz.

5G Fıstıkağacı Konutları erken ödeme kampanyası ile satılmaktadır. Kampanya hakkında bilgi almak, ödeme seçenekleri ve planları öğrenmek için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için 0 (532) 632 32 22 numarası bulunmaktadır. Bu numaradan proje hakkında merak ettiğiniz ek olarak bilgileri alabilirsiniz.

Diğer Emlak Haberleri için tıklayınız…