Salı, Aralık 5, 2023
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Kent Park Panorama Evleri satışları devam ediyor

Kent Park Panorama Evleri projesi konforlu yaşam ayrıcalıkları ve ticari üniteleri ile sahiplerini bekliyor. Projenin konumu Yozgat’ın Merkez İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Coşkun İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. 47.255 metrekarelik arsa alanı üzerinde 2 blok ve toplam 186 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Coşkun İnşaat firması güvencesi ile tasarlanan proje 47.255 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Site içerisinde 15 katlı olmak üzere 2 adet konut bloğu yükselmektedir. Bahsi geçen bloklarda toplam 186 adet daire yer almaktadır. Bununla birlikte projede 10 adet ticari ünite mevcuttur. Dairelerin 4 tanesi 2 artı 1, 32 tanesi 3 artı 1 ve 150 tanesi ise 4 artı 1 konut seçeneklerine sahiptir. Satışa sunulan 4 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 211 metrekaredir. Ayrıca 4 artı 1 dairelerin net büyüklüğü 149 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık ve kapalı otopark alanı mevcuttur.

Ortak alan içerisinde çocuk oyun parkı bulunmaktadır. Bloklarda bulunan ikişer adet asansörden bir tanesi yük asansörü, bir tanesi yolcu asansörü mevcuttur. Üstelik yük asansörü sedye taşımaya da uygun olarak tasarlanmıştır. Bloklardaki duvarlarda yangın dolaplarının yer alması, can ve mal güvenliği bakımından oldukça önemlidir. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca daireler merkezi doğalgaz altyapısına sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur.

Kent Park Panorama Evleri konumu hakkında

Proje, Yozgat’ın Merkez İlçesi Bilal Şahin Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Şehir merkezinde konumlanan proje ferah bir yaşam fırsatı sunmaktadır. Çapanoğlu Kent Parkı ile karşılıklı olan proje, ismini bu parktan almıştır. Adnan Menderes Bulvarı’na da çok yakın konumdadır. Üstelik pek çok eğitim kurumu yürüme mesafesinde yer almaktadır. Bunun yanı sıra Yozgat Kent Ormanı ise ortalama olarak 15 dakikalık uzaklıkta yer almaktadır.

Kent Park Panorama Evleri fiyatları ne kadar?

Kent Park Panorama Evleri projesinde fiyatlar bulunduğu kat ve cepheye göre farklılık göstermektedir. Brüt 211 metrekare büyüklüğe sahip 4 artı 1 dairelerin fiyatı 2.000.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0354 333 33 30 veya 0533 651 22 44 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer Emlak Haberleri için tıklayınız…