3s Firuze Konakları projesi sosyal donatıları

İstanbul’un Avcılar ilçesinde, 3S Kale Gayrimenkul firması tarafından yapılan 3s Firuze Konakları konut projesi, toplam 28 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor.

3 bloktan oluşan projede toplam 523 adet konut bulunuyor. Projede 1+1 tipte, 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 4+1 tipte daireler mevcut durumda. Projedeki 1+1 daireler 68 ila 73 metrekare, 2+1 daireler 115 ila 156 metrekare, 3+1 daireler 109 ila 203 metrekare büyüklüklere sahip.

Yüzde 81’i satılan konut projesi, sahiplerine hemen teslim edilebiliyor.

3s Firuze Konakları projesi ödeme

Konut projesindeki dairelerin fiyatları, 574 bin TL ila 995 bin TL arasında yer alıyor. Projede yüzde 0,98 kredi oranıyla ve 120 aya varan vade seçenekleriyle 750 bin liraya kadar konut kredisi kullanabilmek mümkün. Ayrıca şirket bünyesinde 48 aya kadar senetli ve kişiye özel ödeme seçenekleri de var.

3s Firuze Konakları sosyal donatı olanakları

Konut projesinde çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcut. Projede açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, kafe, güvenlik, kameralı güvenlik, futbol sahası, basketbol sahası, açık otopark, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, merkezi uydu sistemi, süs havuzu, masa tenisi, bilardo ve araç şarj istasyonu gibi birçok sosyal donatı olanağı var.

Su depolu ve hidroforlu olan projede, jeneratör ve asansör de bulunuyor. Merkezi ısıtma sistemiyle ısıtılan konut projesindeki dairelerde ısı pay ölçer de mevcut durumda. Ebeveyn banyolu projede balkon da yer alıyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen projede, yapı denetimi ve zemin etüdü yapıldı.

Konut projesinin konumu neresi?

Merkezi bir konumda hayata geçirilen proje, toplu taşıma olanaklarına da kolay ulaşılabilen bir noktada yükseliyor. Proje, Avcılar metrobüs durağına sadece 800 metre mesafede.

3s Firuze Konakları konut projesi, Üniversite Mah. Firuzköy Bulvarı No: 22 Avcılar/İstanbul adresinde yer alıyor.

Telefon: 444 37 11

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir