Aydos Land ödeme planı

MS Mega Yapı İnşaat firmasının imzası ile Aydos Land projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje İstanbul ilinin Pendik ilçesinde yaşama kazandırıldı. Söz konusu olan projede çalışmalar tamamlandı. Yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekleyen proje bu yönü ile dikkat çekiyor. Bahsi geçen projedeki konutların tümü hemen teslim durumunda olduğu için beklemek istemeyen alıcıların ilgisini görüyor. Söz konusu olan konutlar aynı zamanda zaman sıkıntısı olan alıcılara da fayda sağlıyor.

On katlı bloklardan meydana gelen proje modern mimarisi ile adından söz ettiriyor. Aydos Land projesindeki konutlar 600 konut barındıracak şekilde tasarlanmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Bahsi geçen projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Aydos Land projesindeki konutlar 1+1’den 4+1’e kadar değişik konut tiplerinde yaşama kazandırılmış durumda. Bahsi geçen konutların büyüklükleri ise 77 metrekare ile 243,48 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Söz konusu olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Aydos Land projesinde bulunan 1+1 konutlar 319 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Bahsi geçen projedeki 2+1 daireler ise 435 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 608 bin 414 TL’den başlıyor. Projede yer alan 4+1 daireler de 1 milyon 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Velibaba Mahallesi’nde yer alıyor. Aydos Land projesinde bulunan konutlar Aydos Caddesi No:17’de konumlandırılmış durumda.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 4440646

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir