3S Firuze Konakları donatıları nelerdir

Adından da anlaşılacağı gibi 3S Kale Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş. firmasının imzası ile 3S Firuze Konakları projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje İstanbul ilinin Avcılar ilçesinde yaşama kazandırıldı. Çalışmaları tamamlanan proje yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile bulunduğu bölgede adından söz ettiriyor. Hemen teslim durumundaki konutları ile dikkat çeken proje zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Ayrıca, beklemek istemeyen alıcıların ilgisini gören proje aile yaşamına uygun bir şekilde inşa edildi.

3S Firuze Konakları projesi bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlara da yer veriyor. Söz konusu olan proje bu yönü ile bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde planlanmış durumda. Bahsi geçen proje bünyesinde 523 adet konut barındıracak şekilde hayata geçirildi. Söz konusu proje toplamda 28 bin metrekarelik arsa alanında yükselmiş durumda.

Projede yer alan konutlar nerede yükseldi?

Bahsi geçen konutlar Üniversite Mahallesi Firuzköy Bulvarı No:22’de konumlandıırlmış durumda. 3S Firuze Konakları projesi merkezi konumu ile dikkat çekiyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiyor. 3S Firuze Konakları projesindeki konutlar 1+1’den 4+1’e kadar değişen konut tiplerine sahip. Bahsi geçen konutların büyüklükleri de 73 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan donatılar nelerdir?

Bahsi geçen projede açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, kafe, futbol sahası, basketbol sahası, masa tenisi gibi sosyal aktivite alanları yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 444 37 11

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir