Alysia Bodrum fiyat

Muğla ilinin Bodrum ilçesinde Alysia Bodrum projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje ERS Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Söz konusu olan proje yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekleyen konutları ile de ilgi görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde barındırdığı hemen teslim durumundaki konutları sayesinde beklemek istemeyen alıcılara kolaylık sağlıyor. Ayrıca, projedeki çalışmaları tamamlanan konutlar da zaman sıkıntısı olan alıcılara avantaj sağlamakta.

Projede yer alan konutların tümü villa olarak tasarlanmış durumda. Bahsi geçen konutlar 7 bin 811 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Alysia Bodrum projesi bünyesinde 11 adet villa barındıracak şekilde planlanmış vaziyette.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Villa olarak tasarlanan konutların büyüklükleri de konut tiplerine göre farklılık gösteriyor. Alysia Bodrum projesindeki konutlar 3+1 ve 7+2 olarak inşa edilmiş durumda. Bahsi geçen konutların büyüklükleri ise 240 metrekare ile 408 metrekare arasında değişiyor.

Projenin Cape Bodrum ve Casa Costa Bodrum plajlarıyla anlaşması bulunuyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Bahsi geçen projedeki konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Alysia Bodrum projesindeki 3+1 konutlar 3 milyon 200 bin TL ile 4 milyon 200 bin TL arasında değişiklik gösterecek fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 7+2 konutların fiyatları ise 5 milyon 200 bin TL olarak belirlenmiş durumda.

Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar banka kredisine uygun.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 4444022

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir