yooistanbul’da 750 bin dolara

Dünya jet sosyetesinin de takipçisi olduğu tasarımcı Philippe Starck’ın imzasını taşıyan yooistanbul’da dairelerin yarısı satıldı. Projede daire fiyatları 750 bin ile 8 milyon dolar arasında…

Dünyanın en ünlü tasarımcısı olarak kabul edilen Philippe Starck’ın kurucu ortağı ve kreatif direktörü olduğu yoo ile Say Yapı lüks konut projesi yooistanbul’a imza atıyor. Avrupa jet sosyetesinden isimlerinde içinde yer aldığı geniş bir kesim tarafından tasarımları projeleri büyük ilgi gören Yoo markasının Türkiye’deki ilk projesi, yooistanbul Say yapı işbirliği ile hayata geçiriliyor. Philippe Starck tasarımlarıyla hayat bulan yoo markasının 28 ülkede 60’tan fazla projesi bulunuyor.

Ortaköy’de 23 bin metrekarelik arazi üzerinde 5.5 katlı yatay bloklardan oluşan yooistanbul projesinde 35 farklı mimariye sahip toplam 132 ünite yer alacak. İnşaatına başlanan projede 2013’ün yazında hayatın başlaması öngörülüyor.

Tam kat satışlar da yapılıyor
Say Yapı Yönetim kurulu Başkanı Sabri Yiğit, yooistanbul’da 101-125 metrekare arasında değişen geniş studio’lar, 169 metrekare bahçeli 2+1 daireler, 242 metrekare 3+1 ve 4+1 yarım kat bahçe daireleri ile 321-680 metrekare arasında değişen townhouse, penthouse ve tam kat daireler olmak üzere zengin yelpazede yaşam seçenekleri sunduklarını anlattı.

Projede studio’lar 750 bin dolardan başlarken penthouselar 8 milyon dolara kadar çıkıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın