Pazar, Şubat 25, 2024
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Venedik Sarayları’nda 329 bin TL’ye

Via Properties & Gürsoy yatırım ortaklığı tarafından İstanbul Gaziosmanpaşa’da hayata geçirilen Viaport Venezia Venedik Sarayları projesinde satılık daire fiyatlar 329 bin TL’den başlıyor.

Viaport Venezia Venedik Sarayları projesinde otururken ev sahiplerinin gerçekten Venedik’i seyredebileceği hissi veriliyor. Projede, 1+1 tip daireden 3+1 dubleks ve teraslı dairelere kadar değişen farklı daire seçenekleri yer alıyor.

Yüzde 5 peşinatla daire sahibi olma fırsatı

Venedik Sarayları projesinden daire sahibi olmak isteyenler için sadece daire bedelinin yüzde 5’ini peşinat olarak ödeyip geri kalan yüzde 75’i bir yıl sonra ödenmeye başladığı, çok cazip bir kredilendirme sistemi bulunuyor. Sonra kalan yüzde 20’yi de teslimatta ödeniyor. Banka faiz oranlarının bir miktar yükselmesine karşın, projenin satış ofisinde kampanya olarak da cazip oranlar sunulabiliniyor.

Projede fiyatlar 329 bin TL’den başlıyor

Evde saray keyfini yaşatacak olan dairelerin büyüklükleri ise 57 metrekareden başlıyor. Projede daire büyüklükleri 383 metrekareye kadar çıkıyor. 1+1 saray dairelerin fiyatları 329 bin TL’den başlıyor. 2+1 tip satılık daire fiyatları 499 bin TL’den başlıyor. 3+1 tip satılık daire fiyatları ise 699 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Tel: 444 8 842