Trabzon Akyazı Projesi'ni bekliyor

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Asbaşkanı Nevzat Şakar, Genel Sayman Temel Kazancıoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Büyükaydın ve Mehmet Tunç, Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Hüseyin Avni Aker Stadının yenilenen çimleri hakkında bilgi veren Şener, Vali Kızılcık’a Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç’tan çimlerin maliyetinin karşılanması yönünde yaptığı çalışmadan dolayı teşekkür etti.

Akyazı Projesi’nin tamamlanması için çalışmalara hız verdiklerini ifade eden Vali Kızılcık, “Şampiyonlar Ligi’nde bizi başarıyla temsil eden Trabzonsporumuz gururumuz oldu. Artık Trabzonsporumuz’un, bu başarılara yakışır bir statta oynaması gerektiğini düşünmekteyiz. Akyazı Projesi’ni kısa sürede hemşerilerimizin desteğiyle bitirmeyi planlıyoruz” diye konuştu.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener de kendilerini her fırsatta destekleyen ve yalnız bırakmayan Vali Kızılcık’a teşekkür ederek, “Trabzonsporumuz’un Akyazı Stadı’nda maçlarını oynamasını heyecanla bekliyoruz. Sizin de bu konuda desteklerinizden çok memnunuz. İnşallah kısa sürede bu stad tamamlanacaktır” ifadelerine yer verdi.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın