Terrace Park Eskişehir için yaşam başladı

Eskişehir ilinde Terrace Park Eskişehir projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Immotrust A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 26 bin 429 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 306 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Terrace Park Eskişehir projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 63 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Orhangazi Mahallesi’nde inşa edildi. Terrace Park Eskişehir projesi Kütahya Yolu Mevkii’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Terrace Park Eskişehir projesindeki konutların fiyatları 343 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0222 324 44 48

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın