Tepe Prime’da son 40 ofis

Ankara’nın yeni iş ve yaşam merkezi Tepe Prime’ın prestijli ofislerinden son 40 ofis sahibini bekliyor. Tepe İnşaat tarafından gerçekleştirilen ve Ekim 2011’de yaşamın başladığı 218 ofis, 100 business stüdyo ve 37 mağazadan oluşan Tepe Prime, Ankara’nın iş ve sosyal yaşamını buluşturuyor. Mey İçki, British American Tobacco (BAT), Oracle, Ak Enerji, Nitromak, Kuruçayırlı Grubu gibi önemli şirketler tarafından tercih edilen Tepe Prime, 40 şirketin daha yeni adresi olmaya hazırlanıyor.

Tepe İnşaat Yatırım Projeleri Geliştirme Koordinatörü Hayal Olcay, Tepe İnşaat olarak, Tepe Prime ile bölgesel bir merkez oluşturma hedeflerini gerçekleştirdiklerini ve çok kısa sürede Tepe Prime’ın Ankara’da iş ve sosyal yaşamın buluşma noktası haline geldiğini söyledi. Tepe Prime’a olan ilginin her geçen gün arttığını ifade eden Olcay, sözlerine şöyle devam etti:

“Tepe Prime Business ve Residence bloklarını modern ofis ihtiyaçlarından yola çıkarak projelendirdik. Sunduğumuz ofis çözümleri yerel, ulusal ve uluslararası şirketler tarafından tercih edilmemizde önemli rol oynadı. Daha küçük metrekareli olarak planlanan Residence bloğumuzdaki tüm ofislerimizin satışı ise henüz inşaat aşamasındayken tamamlandı. Business bloklarında kalan 40 ofisimiz yeni sahiplerini bekliyor.”

Tepe Prime’daki satışta bulunan 40 ofisin büyüklüklerinin 174 ile 234 metrekare arasında değiştiğini ifade eden Hayal Olcay, metrekare fiyatının ise ortalamada 5 bin TL olduğunu belirtti. Tepe Prime Business bloklarında satışı gerçekleşen 178 ofis ile Residence’de yer alan 100 business stüdyonun yüzde 70’inde yaşamın başladığını vurgulayan Hayal Olcay, diğer ofislerde ise hazırlıkların tüm hızıyla sürdüğünü söyledi.

Tepe Prime’ın sosyal yaşam merkezi Tepe Prime Avenue’da da Türkiye’nin en gözde kafe, restoran ve eğlence merkezlerinin yer aldığını ifade eden Olcay, “Tepe Prime Avenue’yu Ankara’nın buluşma noktası olarak planlamıştık. İki ay gibi kısa bir sürede bunu gerçekleştirmiş olmaktan mutluyuz. Tepe Prime Avenue’da farklı zevklere hitap eden restoran ve eğlence merkezleri Ankaralılardan yoğun ilgi görüyor. Tepe Prime Avenue’da bulunan sahnemiz de farklı etkinliklerle Ankaralıları ağırlamaya devam ediyor” diye konuştu.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın