Sultan 5299 hemen teslim

İstanbul şehrine bağlı bulunan Kağıthane ilçesinde Sultan 5299 projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje ASR Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekleyen proje beklemek istemeyen alıcıların ilgisini çekiyor. Söz konusu olan proje hemen teslim durumundaki konutları sayesinde bulunduğu bölgede dikkat çekiyor. Böylece projedeki konutlar zaman sıkıntısı olan alıcılar için de avantaj sağlıyor.

Çalışmaları tamamlanan proje bulunduğu bölgede adından söz ettiriyor. Tek bloktan meydana gelen proje yüksek bir mimari anlayışa sahip. Bahsi geçen proje on altı katlı olarak tasarlanmış durumda. Söz konusu olan Sultan 5299 projesi bünyesinde 100 konut barındıracak şekilde tasarlanmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Projede yer alan konutlar iki farklı daire tipinden meydana gelecek şekilde tasarlanmış durumda. Bahsi geçen konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Sultan 5299 projesinde bulunan konutlar 1+1 ve 2+1 olarak inşa edildi. Söz konusu konutların büyüklükleri ise 45 metrekare ile 155 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Bahsi geçen konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiyor. Sultan 5299 projesinde konut fiyatları 389 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan en yüksek fiyatlı konut ise 480 bin TL olarak belirlenmiş durumda.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Söz konusu olan konutlar lokasyon itibariyle de dikkat çekiyor. Sultan 5299 projesi Sultan Selim Mah. Bayraktar Cad. No:50’de yer alıyor. Merkezi konumda bulunan proje metroya 300 metre mesafede, TEM ve E-5 bağlantı yollarının yanı başında bulunuyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0212 278 52 99

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın