Suit Çayyolu projesinde satışları devam ediyor

Suit Çayyolu

Uzunali İnşaat ve Nesam İnşaat tarafından Ankara, Çankaya, Çayyolu’nda, hayata geçirilen Suit Çayyolu projesinde fiyatlar 1 milyon 820 bin TL’den başlıyor.

7 bin 500 metrekare büyüklüğündeki arazide inşa edilen konut projesi kule tipi tek konut bloğundan meydana geliyor. Yirmi beş katlı tek konut bloğundan meydana gelen projede toplam 22 adet daire yer alıyor. Projede 22 adet konut dışında ayrıca  8 adet de cadde mağazası yer alıyor.

Projedeki daire özellikleri neler?

12 bin 500 metrekare toplam inşaat alanına sahip Suit Çayyolu projesinde yer alan dairelerin tamamı 4+1 tip dairelerden meydana geliyor. Her katında tek dairenin yer aldığı projede yer alan 4+1 tip dairelerin büyüklükleri ise 211.75, 226.57, 226.74, 227.34 metrekare olarak tasarlandı.

Tek bloktan meydana gelen konut projesinde 22 adet konutun tamamı hemen teslim durumda alıcılarını bekliyor. Projede yer alan asansörler şifreli olarak tasarlandı. Panoramik manzaralı konut projesinde yerden ısıtma ve soğutma, ses yalıtımı, yangın söndürme sistemi gibi bir çok avantaj yer alıyor.

Suit Çayyolu fiyatları ne kadar?

Projede yer alan 180 metrekare büyüklüğe sahip 4+1 tip dairelerin fiyatları 1 milyon 820 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 4+1 tip dairelerin fiyatları 2 milyon 150 bin TL’ye kadar yükseliyor. Projedeki daireler banka kredisine uygun durumdadır.

Suit Çayyolu projesinde toplantı salonu, evden kamera ile izlenebilen kapalı çocuk oyun alanı, fitness salonu, yoga ve plates alanı, barbekü ve piknik alanı, mini konser ve tiyatro alanı, süs havuzu yer alıyor. Projede ayrıca kameralı güvenlik, iki adet kapalı otopark, bir adet açık otopark gibi sosyal alanlar yer alıyor.

Proje nerede yer alıyor?

4 bin metrekaresi yeşil alana ayrılan Suit Çayyolu projesi Çayyolu Mahallesi, 2677. Cadde, Çankaya / Ankara adresinde yer alıyor.

Tel: 0312 385 94 98