Skyland İstanbul’da teslimler başladı

Dünya standartlarında mimar olan Broadway Malyan’ın yine bizim ülkemizdeki doğa harikası Peri Bacalarından esinlenerek tasarladığı 700 milyon dolarlık çok özel bir proje.

İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunan seyran mahallesinde Eroğlu Gayrimenkul tarafından 2012 yılında hayata geçirilmeye başlayan proje 46 bin metrekarelik bir arsaya sahip.

Skyland İstanbul,farklı ve özel olduğunu bir kez daha kanıtlıyor, 280 metre uzunlukla Avrupa’nın en yüksek binası oluyor. Proje 987 konut ve 518 ofis ve ayrıca hatırı sayılır kazanç sağlayacak 40 bin metrekarelik alışveriş merkezinden oluşuyor.

Türk Telekom Arena’nın yanındayer alan Skyland İstanbul projesinde yer alan rezidans daireleri peşinat ödemeden 3 bin 800 TL taksitle hemen teslim edilirken, taksit ödemlerine ise 2019 yılında başlanıyor.

TEM otoyoluna, metroya ve köprü yollarına yakınlığıyla ulaşımının rahat ve kolay olacağını hatırlatıyor. Yatırımcı için uygun olan projede satışlar 722 bin liradan başlıyor.

Skyland istanbul  projesinde 4 oda+1 salon daireler satıldı, kalmadı. Projede rezidansların teslimlerine başlandı. Bazı sosyal alanları, merkezi uydu sistemi, kameralı güvenlik sistemi, SPA,güneşlenme terası.

Telefon: 0212 289 89 99

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın