Cuma, Aralık 1, 2023
Emlak HaberleriManşet Haberleri

SKY Bahçeşehir ön talep toplamaya başladı

Sky BahcesehirSinan Gayrimenkul tarafından İstanbul Bahçeşehir’de hayata geçirilen SKY Bahçeşehir projesi için ön talep toplamaya başladı. SKY Bahçeşehir projesinde 31 Ocak 2015 tarihine kadar devam edecek olan ilk 40 daire için özel fiyat avantajı ile daire sahibi olma imkanı sunuyor.

“Ailenizi Göklere Taşıyın” sloganıyla Sinan Gayrimenkul tarafından hayat geçirilen Sky Bahçeşehir projesinde, sadece ilk 40 daire için 31 Ocak 2015’e kadar istediğiniz daireyi en iyi fiyata alma imkanı sunuyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nın en değerli bölgeleri arasında yer alan Bahçeşehir’de çok özel bir lokasyonda konumlanan Sky Bahçeşehir, Şubat’ta düzenlenecek lansmanın ardından ise satışa sunulacak.

Ön Talebe Yoğun İlgi
Sinan Gayrimenkul yeni projesinde ön talep toplanmaya başladı. Bahçeşehir’in en nezih bölgesinde, tepeden şehir ve doğa manzarasına hakim bir noktada yer alan Projeye kısa sürede yoğun bir talep geldi. Sadece 40 daire ile sınırlandırılan ön talep için son başvuru tarihi 31 Ocak 2015.

13 bin 53 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Sky Bahçeşehir projesinde toplam 194 seçkin ailenin yaşayabileceği dairelerden meydana geliyor. 116 adet 2+1, 66 adet 3+1 ve 12 adet 4+1 daire olmak üzere toplam 194 adet dairenin bulunduğu Sky Bahçeşehir Evleri projesi zemin+11 katlı 4 blok olarak inşa ediliyor.

Sky Bahçeşehir’deki dairelerin her biri, projenin eşsiz manzarasından üst düzeyde yararlanacak şekilde tasarlandı. Uçsuz bucaksız, panoramik bir manzara sunan Proje, doğanın yeşili ile gökyüzünün mavisini harmanlayarak her mevsimde ayrı bir güzellik sunuyor.

Sky Bahçeşehir Konutları, Tem Otoyolu’na 5 dk, Bahçeşehir Gölet’e 1,5 km, yapımı devam eden raylı sisteme 10 dk. uzaklıkta konumlanıyor. Kanal İstanbul, 3. Havalimanı ve 3. Köprü gibi İstanbul’un yönünü değiştirecek olan büyük projelere oldukça yakın oluşu Sky Bahçeşehir’e stratejik anlamda da değer kazandırıyor. Hastane, AVM ve eğitim merkezlerinin hemen yanıbaşında olan Proje, Bahçeşehir PazarTürk’ün yeni lokasyonuyla ise karşılıklı yer alacak.

Zengin Sosyal Donatılarla Keyifli Bir Hayat
Sinan Gayrimenkul, Sky Bahçeşehir Projesi kapsamında; kapalı yüzme havuzlarından çocuk oyun alanlarına, 7/24 güvenlikten kapalı otoparka kadar pek çok donatıya da yer veriyor. Projede; Sauna, hamam, fitness merkezi, dinlenme alanları, kapalı otopark, amfi tiyatro, mini futbol sahası, basketbol sahası, paten ve kaykay parkurları ile dev satranç alanı gibi sosyal imkanlar da bulunuyor.