Sinpaş Sancaktepe Paşaköy projesi geliyor

İstanbul, Sancaktepe, Paşaköy mahallesi’nde hayata geçirilmesi planlanan Sinpaş GYO Sancaktepe Paşaköy projesi için çalışmalara başladı. Sinpaş Sancaktepe Paşaköy projesi ile ilgili kat karşılığı satış vaadi sözleşmesi imzalandı.

Sinpaş GYO, Sancaktepe Paşaköy’de inşa edeceği yeni projesi için çalışmalara başladı. İstanbul, Sancaktepe, Paşaköy Mahallesi, 258 parsel ve 260 parsel olmak üzere iki parsel üzerinde hayata geçirilecek olan Sinpaş Sancaktepe Paşaköy projesinde kat karşılığı inşaat sözleşmesi imzalandı.

Sinpaş GYO tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklama şöyle;
“İstanbul İli, Sancaktepe İlçesi, Paşaköy Mahallesi’nde yer alan 16.400 m2 yüzölçümlü 258 nolu Parsel ve 31.166,98 m2 yüzölçümlü 260 nolu Parsel için kat karşılığı satış vaadi sözleşmesi yapılmıştır. Sözleşme uyarınca Şirketimizin payı 70/100 , arsa sahibinin payı ise 30/100 olacaktır. İlgili taşınmazlara ilişkin değerleme raporu ekte yer almaktadır.”

Sinpaş Paşaköy projesi İstanbul, Paşaköy Kuzey Çevre Yolu Gişeleri bölgesinde, Baraj Yolu Caddesi’nin kuzeyinde yer alıyor.

Sinpaş Paşaköy projesinin 4 kilometre yakınında Sinpaş Kelebekia, Lagün İstanbul , Ağaoğlu My Village projeleri yer alıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın