Selenium Retro’nun yüzde 60’ı satıldı

Aşçıoğlu tarafından İstanbul Ataköy’de hayata geçirilen ikinci projesi Selenium Retro’da 6 ayda yüzde 60 satış başarısına ulaştı.

Selenium Retro projesi lokasyonu sayesinde yatırımcılarına hem yüksek prim olanağı sunuyor hem de kira getirisiyle kazandırmaya devam ediyor.

Aşçıoğlu,İstanbul Ataköy’de toplam 100 milyon dolar yatırımla hayata geçirdiği;konut, ofis ve ticari alanlardan oluşan projesi Selenium Retro’nun yüzde 60’ı,6 ayda satıldı.Geçmişin izlerini taşıyan cumbalarla açık balkonlarını, günümüzün modern tarzıyla sentezleyerek yatırımcılarına nostalji yaşatacakolan Selenium Retro, 2017 yılının ilk çeyreğinde teslim edilecek.

Kazandıran Proje Selenium Retro

Projelerini, gerçekleştireceği bölgenin yatırım ya da oturum gibi farklı ihtiyaçlarını analiz ederek hayata geçiren Aşçıoğlu’nunAtaköy’deki ikinci projesi Selenium Retro, 68 – 97 metrekare arasında alana sahip 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor. Bu yapısıyla Selenium Retro, hem yatırımcılarına yüksek prim oranı sağlıyor hem de tamamlandıktan sonra yüksek kira oranıyla kazandırmaya devam ediyor.

Küçük alanlara Retro dokunuşlar

Selenium Retro, alışılagelmiş mimari anlayışın dışında bir konseptle daha fazla ışık ve daha fazla ferah mekan ihtiyacı doğrultusunda cumba ve balkon yer aldığı bir konsept ile inşa ediliyor. İsmiyle özdeşleşerek geçmişin Retro dokunuşlarını taşıyacak proje mevcut mimari konseptiyle daha küçük alanlarda yaşamayı tercih edenler açısından tercih sebebi oluyor.

Projenin yatay bölümünde 1000 metrekarelik kapalı sosyal tesis alanı bulunacak. Bu tesiste kapalı yüzme havuzu, sağlık merkezi (SPA), fitness salonu, çok amaçlı kapalı spor alanları ile çocuk oyun alanları yer alacak. Bunun yanı sıra projede yer alan 1000 metrekarelik bir açık yaşam alanında da açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, cafe & bistro mekânları yer alarak Selenium Retro sakinlerinin hayatına renk katacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir