Satya Kriyatime Tuzla

Satya tarafından İstanbul’un yatırım değeri yüksek bölgelerinden Tuzla’da hayata geçirilen Satya Kriyatime Tuzla, konumuyla olduğu kadar proje anlayışıyla da, yatırımcıya kazandırmak amacıyla sunulmaktadır.

8 bin 200 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Satya Kriyatime Tuzla projesi 7 blokta toplam 188 adet daireden meydana geliyor.

Satya Kriyatime Tuzla projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe katları seçenekleri ile sahiplerine iyi bir gelecek ve yatırım imkanı sunuyor.

%60 yeşil alanı, Kapalı Yüzme Havuzu, Sauna ve Buhar Odaları, Fitness Center’I, Yürüyüş alanı, Çocuk oyun alanları, Kapalı Otoparkı, Kamelyası ve Süs havuzlarıyla sizlere stresten uzak bir yaşam sağlıyor.

Satya Kriyatime Tuzla projesi Tuzla Belediyesi, Tuzla Kaymakamlığı, Tuzla Devlet Hastanesi, Tuzla Emniyet Müdürlüğü, İş Bankası Operasyon Genel Müdürlüğüne ve tamamlanacak olan metro durağına yürüme mesafesinde olup, ayrıca E5 Viaport Marina, Tuzla Sahil ve Tuzla Şehir Merkezi ve İDO ‘ya 5 dakika, Pendik Marina, Neomarin Avm’ye 10 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanına 14 dakika, Sabancı Üniversitesine 20 dakika mesafede olmasıyla size ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın