Sapphire Yunuseli, 18 ay sonra teslim

Sapphire YunuseliAtış Yapı tarafından Bursa Yunuseli’nde inşa edilen Sapphire Yunuseli projesinde çalışmalar hızla devam ediyor. Kasım ayında inşaatına başlanan ve 18 ay sonra teslim edilecek olan Sapphire Yunuseli, uygun ödeme koşulları ve cazip kredi fırsatları ile ev sahibi olmak isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat…

5 bin 750 metrekare arsaalanı üzerinde inşa edilen Sapphire Yunuseli projesi 6 blokta toplam 84 daire ve 4 adet ticari birimden meydana geliyor. Sapphire Yunuseli projesinde 12 adet 200 metrekare büyüklüğünde 4+1 dubleks, 72 adet 135 metrekare büyüklüğünde 3+1 daireler bulunuyor.

Sapphire Yunuseli projesinde sosyal tesislerin içinde yer alan açık yüzme havuzu, açık ve kapalı çocuk oyun parkı, kafeterya, eğlence merkezi, toplantı salonu, 7/24 güvenlik hizmet ve otopark alanları bulunuyor.

Mudanya yolu, raylı sistem ve Korupark alışveriş merkezi’ne yakın lokasyonda bulunan Sapphire Yunuseli, yaşamı kolaylaştıran imkanları ile konut alıcılarına beklentilerinin üzerinde bir çok yenilik sunuyor.

Tel: 0224 239 31 56

Emlakbulten.Com