Sanatseverler Mesa Koza 66’da buluşuyor

Gayrimenkul sektörünün ‘kalite’ ve ‘güven’ ile anılan köklü markası MESA’nın Ankara’nın en gözde semti Gaziosmanpaşa’da hayata geçirdiği MESA KOZA 66 açtığı karma sergi ile 3-17 Aralık tarihleri arasında sanatseverleri ağırlıyor.

MESA ve 1990 yılından beri çeşitli sergiler düzenleyen Ankara’nın köklü galerilerinden Galeri Soyut iş birliğinde MESA KOZA 66’da açılan karma sergide Ahmet Yeşil, Alexander Davidov, Buğra Özer, Orhan Umut, Necmettin Özlü, Sertap Yeğin gibi birçok yerli ve yabancı tasarımcının farklı dallardaki sanat eserleri 17 Aralık’a kadar meraklılarını bekliyor. Yoğun ilgi gören serginin açılışında MESA Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu ve eşi Neşe Boysanoğlu, MESA Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Mert Boysanoğlu ve Boyut Grup Enerji Yönetim Kurulu Başkanı, Mesa İmalat Yönetim Kurulu Üyesi Yiğit Boysanoğlu ile sanatçılardan Behzat Feyzullah, Hüseyin Feyzullah ve Engin Korkmaz katıldı. Serginin yanı sıra MESA KOZA 66 projesi hakkında da bilgi alan davetliler, konutta MESA gücünün farkını da yerinde gözlemleme şansı buldu.

Konut teslimlerinin devam ettiği MESA KOZA 66, büyükelçiliklerin ve uluslararası kuruluşların yoğun olarak tercih ettiği Gaziosmanpaşa’da, şehrin tüm kilit noktalarına dakikalar içinde ulaşılabilen bir konumda yer alıyor. MESA KOZA 66, nitelikli bir yaşam alanı oluşturma hedefiyle ‘zemin+ 35 katlı kule blok’ ve ‘zemin+8 katlı yatay blok’ olmak üzere toplam iki blokla iki farklı yaşam biçimini bir arada sunuyor. ‘Kule’de 165 ve ‘Yatay Blok’ta ise 50 daire olmak üzere, çeşitli tip ve büyüklüklerdeki toplam 215 konut seçeneği ile tüm ihtiyaçlara yanıt veriyor.

Kule’de eşsiz panoramik kent manzarası
Koza Sokak yönünde tasarlanan dikey blok – “Kule”; bir yandan yaşam alanında daha kompakt ve klasik çözümler sağlarken, diğer yandan gökyüzüne uzanan yapısı, saydam cepheleri ve yumuşatılmış hatları ile panoramik bir kent manzarası da sunuyor.

MESA KOZA 66’nın ‘Kule’sinde; 93 ile 371 brüt metrekare arasında değişen büyüklüklerde, 1+1’den 5+1’e kadar farklı tipte zengin daire seçenekleri bulunuyor.

Proje arazisinin güneydoğusunda, geniş bir vadi manzarası görecek şekilde tasarlanan ‘Yatay Blok’ta ise daireler, bulundukları kata göre farklılaşan teraslara, geniş balkonlara ve bahçelere sahip. MESA KOZA 66, şehrin merkezinde bahçeye geniş balkonlara özlem duyanlara, gerçek anlamda arzuladıkları yaşam alanlarını sunuyor.

Yüksek standartları ile dikkat çeken MESA KOZA 66’da, 24 saat çok noktalı kamera ve şifreli elektronik sistem ile güvenlik en üst seviyede tutuluyor. Araç ve yayalar için dört ayrı cephede giriş kapıları bulunan MESA KOZA 66’da, 322 araçlık kapalı, 50 araçlık açık otopark bulunuyor. MESA KOZA 66’da daire metrekaresine göre minimum 1, maksimum 3 araçlık park yeri düşüyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın