Rota Aydınoğlu Maltepe’de 48 ay vade

İstanbul’un Anadolu yakasındak, Maltepe ilçesinde, Aydınoğlu İnşaat şirketi tarafından inşa edilen Rota Aydınoğlu Maltepe konut projesi, toplam 8 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Proje, 6 blokta 439 daireden oluşuyor. Projede 1+1 tipte, 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 4+2 tipte konutlar mevcut. Projedeki 1+1’ler 54 metrekare ila 82 metrekare arasında, 2+1’ler 82 metrekare ila 134 metrekare arasında ve 3+1’ler ise 130 metrekare ila 162 metrekare arasında büyüklüklere sahip durumda. Projede ayrıca dubleks daire seçenekleri de yer alıyor.

Projenin Mart 2020 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Rota Aydınoğlu Maltepe konut projesi ödeme seçenekleri

Projedeki 1+1’ler 265 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 2+1’ler 380 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 3+1’ler 540 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 3+2’ler ise 680 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor.

Projede 0 faiz oranıyla 48 ay vade yapabilme olanağı mevcut.

Rota Aydınoğlu Maltepe konut projesi sosyal donatı özellikleri

Projede çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcut. Projede açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, kafe, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, masa tenisi ve bilardo gibi çeşitli sosyal donatı alanları var.

Asansörlü olan proje, ankastre beyaz eşyalarla donatıldı. Merkezi ısınma sisteminin tercih edildiği konut projesindeki dairelerde ısı pay ölçer de var.

Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış durumdaki proje, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçiriliyor.

Konut projesinin konumu

Proje, Başıbüyük ormanına yakın bir yerde. E-5’e 1, sahile ise 10 dakika mesafedeki proje; Maltepe Devlet Hastanesi, İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi, Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Hilltown AVM, Marmara Park AVM ve IKEA’ya kolay ulaşılabilir noktada hayata geçiriliyor.

Rota Aydınoğlu Maltepe projesi, Girne Mah. Girne Cad. No: 94 Maltepe/İstanbul adresinde inşa ediliyor.

Proje ile ilgili tüm bilgilere 444 63 48 numaralı telefondan ulaşabilmek mümkün.