Resim Modern Kağıthane’de kapalı satış dönemi uzatıldı

Ortadoğu Grup tarafından İstanbul, Kağıthane, Talatpaşa’da hayata geçirilecek olan Resim Modern Kağıthane projesinde yoğun talep nedeniyle kapalı satış dönemi uzatıldı.

Kağıthane’nin tam merkezinde bulunan 3 bin 100 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek olan Resim Modern Kağıthane projesi 14 katlı 3 blokta toplam 335 adet daireden meydana geliyor.

1+1 ve 2+1 tipindeki toplam iki farklı daire seçeneklerinden meydana gelen ​Resim Modern Evleri projesinde yer alan 1+1 daireler 52 metrekare ile 72 metrekare arasında, 2+1 daireler ise 80 metrekare ile 92 metrekare arasında değişen büyüklükte tasarlandı.

2019 yılı Aralık ayı içerisinde tamamlanarak teslim edilmesi beklenen Resim Modern Kağıthane projesinde satılık daire fiyatları 259 bin TL’den başlıyor.

Resim Modern Kağıthane projesi lokasyon avantajının dışında ayrıca geniş sosyal imkanlarını da bünyesinde bulunduruyor. Projede misafir evi, müzik stüdyosu, toplantı salonu, parti odası gibi alanların dışında kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness center, sauna, çocuk parkı, basketbol sahası, voleybol sahası, kapalı çocuk oyun alanı, güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, misafir otoparkı, sinema salonu gibi  alanlar da yer alıyor.

Tel: 0212 296 01 03

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın