Referans Bahçeşehir fiyatları

Adından da anlaşılacağı gibi İstanbul’un Bahçeşehir ilçesinde Referans Bahçeşehir projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Kiler GYO – Kiptaş imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Söz konusu olan proje toplamda 25 bin 920 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 463 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Hoşdere Mahallesi’nde inşa edildi. Referans Bahçeşehir projesi Pazartürk arkasında konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Referans Bahçeşehir projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4,5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 64 metrekare ile 376 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Referans Bahçeşehir projesinde yer alan konutların fiyatları 4 bin 750 TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 444 5 111