Parktepe Evleri İncek’te yükseliyor

Parktepe EvleriAnkara’nın en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan İncek’te, şehrin gürültü ve kalabalığından uzakta,doğayla iç içe bir şekilde konumlandırılmış olan Parktepe Evleri arazi eğimi nedeniyle hiçbir zaman sahip olduğu manzaranın kapanması söz konusu olmayan bir konumdadır.

Parktepe modern tasarım anlayışının etkileriyle tasarlanırken; konumunun getirdiği tüm avantajlar dikkate alınarak planlandı. Bu nedenle Parktepe’de her daire güneşe dönük ve her daire sahip olduğu manzarayı kesintisiz izliyor.

Toplam 10.285 m² arazi üzerinde konumlanan Parktepe’de 2 adet 20 katlı bina yükseliyor. Bu dikey yapılanma sayesinde rekreasyon alanı projenin yaklaşık olarak %70’ini kaplıyor. Üstelik ada parsel olarak iki bulvarın kesişme noktasında yükselen Parktepe, caddeden 7 metrelik yeşil bir bant ile ayrılıyor.

Böylece şehrin betonarme yapılanması bir kenara; Parktepe’de ağaçlar, sosyal donatılar ve minik yürüyüş yolları ile her zaman ferah bir nefes almak mümkün. Parktepe’nin 2+1, 4+1, 5+1 ve dubleks daireleri genişlikleri ile dikkat çekiyor.

Parktepe’nin tüm daireleri modern hayatın gerekliliklerinden ilham alınarak tasarlandığı için; en önemli özellikler dairelerde karşımıza çıkıyor.

Parktepe’nin en küçük daireleri olan 2+1 daireler 171,82 m² yaşam alanı sunuyor. Açık sistemlerle tasarlanan yaşam alanları açık mutfak gibi detaylarla şekillendirilirken; bir yandan da bu açık yapıyı kapatmak isteyen sakinler için olanaklar sunuyor.

Parktepe; sakinlerine, aileleri ile baş başa yaşayacakları mutlu zamanlar vaat ediyor… Peyzaj düzenlemesi, yürüyüş parkuru, 4 mevsim kullanılabilen havuzu, basketbol sahası, fitness salonu, saunası, fin hamamı, buhar odası, çocuk oyun parkı, toplantı odası, kapalı ve açık otoparkları ile çağdaş bir yaşamın tüm olanakları Parktepe’de! Parktepe’de olduğunuz sürece sevdiklerinizle keyifle vakit geçirmek için yapacak çok şeyiniz olacak.