Pazar, Şubat 25, 2024
Emlak HaberleriKampanyalarManşet Haberleri

Miller Style Çanakkale’de yeni yıl kampanyası

Miller StyleMiller Yapı tarafından Çanakkale’de inşa edilen ve Mart 2015 tarihinde teslim edilmesi planlanan Miller Style Çanakkale projesinde yeni bir kampanya başlattı. Kampanyada Miller Style projesinden daire alana bir de araba hediye ediliyor.

Miller Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Can Mildon, yeni yılın sürpriz kampanyasını açıkladı. Mildon: “2015 yılını heyecanla bekliyoruz. Müşterilerimize güzel bir yeni yıl sürprizi yaşatmak istiyoruz. 2015’e evleriyle beraber yeni arabaları ile girmeleri için bir kampanya başlattık. Çanakkale Boğazı’nda yükselen Miller Style projemiz söz verdiğimiz gibi Mart 2015’de teslim edilmiş olacak.

Havuzu, saunası,spa, çocuk parkı gibi zengin sosyal donatılara sahip konutlarımızdan 4+1, 5+1 ve 6+1 olanlardan ev alacak müşterilerimize Fiat 500 L marka otomobili hediye ediyoruz” dedi.

Lüks konutlardan sadece 12 adet kaldığını vurgulayan Mildon sözlerini şöyle tamamladı: “Çanakkale’ye yakışan kaliteli ve lüks daireleri ile Fiat marka araca birlikte sahip olacaklar. Herkesi MillerSytle’a bekliyoruz.”