Paradise Garden hemen teslim

Tekirdağ ilinin Çorlu ilçesinde Paradise Garden projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Akemler Gayrimenkul firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 13 bin 131 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Paradise Garden projesi bünyesinde 42 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar konum olarak ilgi görüyor. Paradise Garden projesi Önerler Koyu girişinde yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre düzenlenmiş durumda. Paradise Garden projesinde bulunan konutlar 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan 3+1 dairelerin büyüklüğü 175 metrekare olarak planlanmış vaziyette.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Paradise Garden projesindeki 3+1 dairelerin fiyatları 750 bin TL ile 800 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 02826925959